Fantastic Classic - MSFO Brass Quintet

In 2022 zag het Mahler Student Festival Orchestra (MSFO) het licht, met als doel om getalenteerde en gemotiveerde jonge muzikanten van Europa en daarbuiten bij elkaar brengen, om groot symfonisch repertoire te spelen.

Datum

  • wo 17 december 2025
    van 20.00 u tot 21.30 u

Locatie

Cinema Walburg
Kerkstraat 28
3930 Hamont-Achel

Prijs

€ 12,00 (Kassa - 15,00 euro)

Info

In dit orkest vond Hamontenaar Niels Lukkesen nóg vier enthousiaste koperblazers en samen vormen zij nu het veelzijdige koperkwintet MSFO Brass Quintet, waarmee ze de mogelijkheden van deze klassieke bezetting willen overbrengen aan een breed publiek in België en Nederland.
Door hun diverse capaciteiten te verenigen, zijn ze in staat een brede waaier aan stijlen te interpreteren. Zo spelen ze herwerkingen van klassieke grootmeesters zoals Bach en Mahler, originele werken voor deze bijzondere kamermuziekformatie, en arrangementen van verschillende jazz-standards.

Wie ruim twee jaar geleden het Cocktailconcert van Soinu Lodia https://www.facebook.com/events/252239134058780 heeft bijgewoond, herinnert zich zeker nog de verrassende sound van enkel koperblazers. Ook door dit concert word je - letterlijk - van je sokken geblazen!

Mis deze voorstelling als première in Cinema Walburg dus zeker niet! Kan je er in Hamont niet bij zijn? Andere concerten in Tienen (18.12) en Apeldoorn (21.12)

Alle activiteiten